בית חכם

ההתפתחויות הטכנולוגיות שאנו חווים מעניקות לנו את היכולת להנות משליטה על כלל מוצרי החשמל והמערכות המותקנות אצלנו בבית , במשרד ובכל מקום בו הן מותקנות .

למרביתנו מספר מערכות המותקנות  בבית / העסק הכוללות :חשמל חכם, מערכות אזעקה ,תשתיות תקשורת, טלפוניה ומחשבים , מערכות מיגון, מערכות סאונד, אינטרקום, מצלמות אבטחה : גלויות וסמויות ,בית חכם שומר שבת.חדרי אודיו וידאו ועוד . 

אורן טכנולוגית  חברה הממוקמת ברעננה שבשרון בעלת ותק ומוניטין מקצועיות ואמינות משנת 1988, מתמחה בבתים חכמים. המחלקה אחראית על תכנון, הקמה, התקנה והטמעה של מערכות בית חכם לבית ולעסק .

לחברתנו היכולת למנות ראש פרויקט הצמוד אליך לכל אורך הפרויקט.

ראש הפרויקט מלווה אותך משלב התכנון  האדריכלי וההנדסי מעניק ידע  ועצות מנסיונו הטכני ויחד עמך מתכנן את הפרויקט על כל סעיפיו :תוחם זמן עבודה בשילוב עם כלל בעלי המקצוע המשולבים בפרויקט, מלווה אותך ומשמש כאינטגרטור מול כלל הגופים ובעלי המקצוע, יתרון זה מעניק לך הלקוח שקט נפשי ומונע טרדות  מיותרות ומאפשר ביצוע התקנה מלאה ומקצועית של כלל המערכות הנ"ל השלובות אחת בשניה וכל זאת על פי המאפיינים הייחודיים לכל לקוח על פי מה שהוגדר.

ראש הפרויקט מלווה אותך גם בסיום ההתקנות למענה על שאלות תפעוליות ותקלות טכניות עד להטמעה מלאה של המערכת לשביעות רצונך המלאה .

הצוות המקצועי מתעדכן בקורסים והשתלמויות כדי להביא לפיתחכם את ההתפתחויות הטכנולוגיות האמינות והחדשניות ביותר.

ל"אורן טכנולוגיות " הידע והיכולת לבצע התקנה של מגוון חברות יצרניות  בתחום PIMA.RISCO,VISONIC,VITREA…

פלאי הטכנולוגיה של הבית / המשרד החכם אצלכם בלחיצת כפתור ובשקט נפשי!!

תשתיות מחשוב ותקשורת

מצלמות אבטחה / אזעקות ואינטרקום

אודיו וידאו

השתדרגו עוד היום לבית חכם
לקבלת הצעת מחיר