בית חכם

ההתפתחויות הטכנולוגיות שאנו חווים מעניקות לנו את היכולת להנות משליטה על כלל מוצרי החשמל והמערכות המותקנות אצלנו בבית , במשרד ובכל מקום בו הן מותקנות .

למרביתנו מספר מערכות המותקנות  בבית / העסק הכוללות :חשמל חכם, מערכות אזעקה ,תשתיות תקשורת, טלפוניה ומחשבים , מערכות מיגון, מערכות סאונד, אינטרקום, מצלמות אבטחה : גלויות וסמויות ,בית חכם שומר שבת.חדרי אודיו וידאו ועוד . 

אורן טכנולוגית  חברה הממוקמת ברעננה שבשרון בעלת ותק ומוניטין מקצועיות ואמינות משנת 1988, מתמחה בבתים חכמים. המחלקה אחראית על תכנון, הקמה, התקנה והטמעה של מערכות בית חכם לבית ולעסק .

לחברתנו היכולת למנות ראש פרויקט הצמוד אליך לכל אורך הפרויקט.

ראש הפרויקט מלווה אותך משלב התכנון  האדריכלי וההנדסי מעניק ידע  ועצות מנסיונו הטכני ויחד עמך מתכנן את הפרויקט על כל סעיפיו :תוחם זמן עבודה בשילוב עם כלל בעלי המקצוע המשולבים בפרויקט, מלווה אותך ומשמש כאינטגרטור מול כלל הגופים ובעלי המקצוע, יתרון זה מעניק לך הלקוח שקט נפשי ומונע טרדות  מיותרות ומאפשר ביצוע התקנה מלאה ומקצועית של כלל המערכות הנ"ל השלובות אחת בשניה וכל זאת על פי המאפיינים הייחודיים לכל לקוח על פי מה שהוגדר.

ראש הפרויקט מלווה אותך גם בסיום ההתקנות למענה על שאלות תפעוליות ותקלות טכניות עד להטמעה מלאה של המערכת לשביעות רצונך המלאה .

הצוות המקצועי מתעדכן בקורסים והשתלמויות כדי להביא לפיתחכם את ההתפתחויות הטכנולוגיות האמינות והחדשניות ביותר.

ל"אורן טכנולוגיות " הידע והיכולת לבצע התקנה של מגוון חברות יצרניות  בתחום PIMA.RISCO,VISONIC,VITREA…

פלאי הטכנולוגיה של הבית / המשרד החכם אצלכם בלחיצת כפתור ובשקט נפשי!!

חשמל חכם

היכולת לשלוט ולבקר את כלל המערכות החשמליות ומוצרי החשמל הקיימים כיום ברשותנו הינו ללא ספק מהפכה

חשמל חכם=נוחות,חסכון אנרגטי,אלגנטיות

התפתחות הטכנולוגיה והיכולת לשלוט מרחוק ומקרוב על מגוון מערכות חשמליות ומוצרי חשמל כגון: 

תאורה בבית ובמשרד,תריסים ווילונות חשמליים,חימום רצפה,דוד חשמל,מיזוג אוויר,מערכות אבטחה ועוד. 

מאפשרים בטחון , נוחות אלגנטיות ואסתטיקה בעיצוב האתר וחסכון אנרגטי 

מיבית בכל הנוגע לבית החכם. מפסקי מגע באפליקציה מכל סמארט 

מכשירי חשמל  ומערכות חשמליות ופתרונות טכנולוגיים לבית ולמשרד הם כבר חלק בלתי נפרד מכל מקום בו אנו שוהים בימינו. מכשירים הפועלים על חשמל הולכים ותופסים מקום גדול יותר בחיינו, כאשר הם מלווים אנשים בכל שלב של היום לצורך ההתנהלות השוטפת, בבית ובמשרד. כמות המכשירים מבוססי מערכות החשמל, המוצעים הולכת וגדלה – ועמה גם הרצון  לשדרג את האתר בו אנו נמצאים ולהפוך אותו לחדשני יותר ובעל יכולת שליטה מרוחקת וקרובה. למעשה, כיום מרבית המערכות בבית מבוססות על חשמל: מערכת האזעקה, תשתיות התקשורת והמדיה, מצלמות אבטחה, תריסים חשמליים, דוד חשמל ,תריסים חשמליים ותריסי הצללה ,תאורה מיזוג ועוד. המשמעות של הפיכת הבית לחכם, היא שאת כל אותן המערכות תוכלו להפעיל או לכבות אפילו אם אינכם נמצאים כלל בבית – ולשלוט בהן לפי רצונכם.

לאורן טכנולוגיות ידע מקצועי וניסיון של שנים רבות בהקמת ותחזוקת כל המערכות הקיימות בבית ובעסק כולל מעבדת מחשבים מתקדמת, לטובת תיקון מחשבים ממגוון דגמים בצורה יסודית ומעמיקה ובזמן קצר , כאשר הידע והניסיון תומכים בהקמה מקצועית של מערכות בית חכם, על כל הכרוך בכך. 

מערכת חשמל חכם לעסק

התקנת מערכות לשליטה ובקרה ללא צורך בהתקנת תשתית חשמל חדשה או יעודית והיכולת להשתמש ( תוך הוספת אלמנטים יעודיים ) בתשתית הקיימת מאפשרת שדרוג כל אתר קיים \ חדש למתקדם יותר ובעל חזות אלגנטית המסמל איכות, יוקרה ונוחות.

עסקים רבים מתחילים להבין כי התקנת מערכות שליטה ובקרה בעסק \ משרד משדרגים מאוד הן את יכולות התצוגה \ מכירה מאידך והן את יכולות החיסכון באנרגיה ובזמן מצד שני , דבר התורם רבות לקידום העסק.

יעילות, חיסכון בהוצאות החשמל, הרתעת פורצים ושיפור התדמית של בית העסק בקרב קהל הלקוחות, הם רק חלק מהיתרונות הטמונים בחיבור של משרדים, חדרי ישיבות ובתי עסק למערכת בית חכם.

מערכת שליטה ובקרה הקיימת בבית חכם מאפשרת יצירת מגוון תרחישים אשר 

משדרגים את סדר היום שלנו במגוון דרכים.

חסכון בהוצאות: מערכת הבית החכם מאפשרת לך ולעובדים שלך להימנע ממצבים בהם שוכחים לכבות אור או מזגן למשך לילה שלם או אפילו לכל הסופ"ש.
זאת בעזרת תכנות תרחיש סוף יום, שבו המערכת מכבה באופן   אוטומטי את כל מכשירי החשמל הרלוונטיים.

יעילות: באמצעות תרחיש תחילת יום, ניתן לתכנת את המערכת כך שתפעיל את כל המכשירים הרלוונטיים ותדליק את האורות במשרד, בחנות או בבית העסק, למנוע עיכובים מול לקוחות או בזבוז זמן יקר של התעסקות מיותרת בתחילת יום העבודה  

בטיחות והרתעת פורצים: תרחיש רלוונטי יכול לתכנת את מערכת הבית החכם להפעלת האזעקה באופן אוטומטי, וכן להדלקת כלל האורות בבית העסק ברגע שהאזעקה מצלצלת, מה שיגרום לפורץ להיבהל ולברוח.

בניית תדמית חדשנית ומתקדמת: מערכת בית חכם אשר תותקן בבית וכתוצאה מכך תחשוף בני משפחה וחברים ליתרונות המערכת תאפשר יכולת מכירה ושדרוג גם לבתים של חברים ומכרים , ולכן גם התקנה של מערכות דומות בעסק יכולה בהחלט לתרום לקידום יכולות המכירה ושדרוג היכולת להציג זאת בפני לקוחות פוטנציאליים

ושדרוג תדמית העסק.  

תשתיות מחשוב ותקשורת

הצורך באינטרנט הפך להיות חיוני עבור כל אחד מאיתנו ומשמש את כולנו בכל תחומי החיים . 

האינטרנט הינו סטנדרט בכל בית כיום, כאשר הרשת מאפשרת שימוש באמצעי תקשורת ושליטה על מגוון מוצרי חשמל המשמשים אותנו במגוון תחומי חיינו.

כיום כבר לא מדובר רק בגלישה במחשב אלא גם בשימוש בטלפוניה, צפייה בטלוויזיה והפעלת פריטי מדיה אחרים, אשר משתמשים באינטרנט כפלטפורמה בסיסית להפעלה. 

בית חכם מבוסס על קיום של תקשורת ביניכם לבין המערכות השונות, באמצעות שליטה מרחוק וכתוצאה מכך אנו משדרגים את נוחיות השימוש שלנו  ומאפשר לנו אורח חיים נוח וקל יותר . 

כדי לאפשר כל זאת הכרחי שתהיה בכל אתר בו אנו רוצים זאת תשתית תקשורת מחשבים קווית ובמידת הצורך אלחוטית .  לאורן טכנולוגיות ידע מקצועי וניסיון של שנים רבות בהקמת ותחזוקת כל המערכות הקיימות בבית ובעסק כולל מעבדת מחשבים מתקדמת וניסיון של התקנות רבות במגוון מתארים של תשתיות תקשורת קווית ואלחוטית  המבוססת על גבי ציוד איכותי ומאושר תקן כדי להבטיח תעבורת נתונים מקסימלית מתוך רצון להבטיח יציבות ומינימום תקלות . 

אילו סוגי תשתיות תקשורת משרדית אחודה ניתן להתקין?

 • רשת אחודה באלחוט – WiFi. 
 • מאוד נפוצה בעסקים ומומלצת בכל מקרה, גם אם יש רשת קווית. הסיבה: אנשים אוהבים לנוע ולהשתמש במחשב הנייד שלם (או בטאבלט או בסמארטפון) בתנועה ובכל מקום. רק רשת אלחוטית (או סלולרית) יכולה לספק פתרון לצורך הזה. 
 • רשת אלחוטית מבוססת ע"ג תדרים .מרבית המוצרים הקיימים כיום עובדים עם תדרים 2.4Ghz ו \ או 5Ghz .
 •  לכל אחד מתדרים אלו יתרונות וחסרונות בהתאם למוצר ולטופוגרפיה באתר ,ואולם לאחר התאמה טכנית ע"י טכנאי בעל ידע ,כלל המערכות הקיימות יוכלו לעבוד בצורה איכותית ורציפה כולל הטלפוניה.
 • רשת אחודה בכבלי אתרנט. 
 • כבלי תקשורת ברמת Cat6 ו-Cat6A הפכו לחובה וכעת נכנסים לשוק במהירות כבלי Cat7 ו-Cat7A, עם תמיכה ברשתות של עד 100 גיגה סל"ש. בהתקנה חדשה של רשת משרדית מומלץ לבחור Cat7 ומעלה. יש כיום, במיוחד בעסקים קטנים, מעבר לתקן של 5 גיגה על כבלי רשת אתרנט הקיימים בתקני Cat6, מה שחוסך את המעבר לסיבים. אפשר כיום לקבל כבלי אתרנט בתקן Cat6 לרשת של 5 גיגה, בתקן הנקרא NBASE-T שמתחיל להיות מבוקש בשוק, ולדחות ע"י כך את המעבר ל-Cat7 או לסיבים, שהם כבלים יותר יקרים.
 • רשת אחודה בסיב אופטי. 
 • למעשה מספקים כאן קיבולת אינסופית. אם אין בעיות תקציב, זה הפתרון המומלץ האולטימטיבי לרשת קווית. יש כמה סוגים של סיבים אופטיים (למשל: Single Mode ו-Multi-Mode) והבחירה ביניהם תלויה ברוחבי הפס והמרחקים בהם יש לפרוס את תשתית הסיבים.
 • רשת אחודה על חוטי רשת קיימים: 
 • חוטי החשמל, חוטי הקואקס או חוטי הנחושת של בזק. יש כאן כמה תקנים: HomePlug ,MoCa ,G.hn, ויש עוד תקנים, שלא נפוצים במגזר העסקי בישראל. מבין התקנים הללו, MoCa מספקת את רוחב הפס הטוב ביותר על רשת כבלי הקואקס הקיימים. יחד עם זאת, אין לטכנולוגיות הללו הצלחה בתחום רשתות התקשורת הקווית בעסקים בישראל.
 • תשתיות תקשורת פאסיביות: 
 • מיועדות בעיקר לצרכים ייחודיים דוגמת: מערכות כיבוי אש, מערכת אזעקה, מערכת גלאים, מערכת בקרת כניסה וכיו"ב. כיום, הנטייה היא לאחד את כל החיבורים הללו לתשתיות אקטיביות אחודות הקיימות בעסק (כל תשתיות התקשורת כיום הן תשתיות אקטיביות, דהיינו: יש בהן רכיבים הפועלים עם חיבור לרשת החשמל. תשתיות פאסיביות בד"כ מתבססות על זרם ישר ונמוך ואינן מחוברת ישירות לרשת החשמל).

הסבר בראשי פרקים לגבי האינטרנט והשמוש בו – ויקיפדיה .

 האינטרנט (בעברית: מִרְשֶתֶת) היא רשת תקשורת נתונים בעלת היקף כלל עולמי. הרשת נוצרה כתוצאה מחיבורים רבים בין רשתות מחשבים – חיבור אשר איפשר תקשורת בין מחשבים רבים ברשתות רבות. היקף הרשת, כמות המידע העצומה האגורה בה, והפעילות הרבה שמתרחשת הודות לה – הפכו את האינטרנט לגורם רב משמעות ולזירת ההתפתחות הכלכלית והתרבותית. 

שיתוף קבצים

שירות בו משתמש משתף קבצים מסוימים הנמצאים על מחשבו כך שמשתמשים אחרים יוכלו לגשת אליהם. הגישה אל הקבצים נעשית באמצעות תוכנות FTP או רשתות שיתוף קבצים לדוגמה: ביטורנט, גנוטלה. כמו כן, יוצרים וארגונים רבים מפרסמים בדפי האינטרנט שלהם קבצים אשר ניתן לקבל בחינם או בתשלום. קבלת הקבצים נקראת "הורדה", ומגוון התכנים שניתן להוריד מהאינטרנט הוא עצום: החל מתוכנות מחשב, וכלה בטבלאות נתונים ויצירות אומנות.

דואר אלקטרוני

שירות המאפשר למשתמש לשלוח הודעות לתיבת דואר של משתמש אחר. הודעות אלו יכולות להכיל מלל או קבצים מצורפים.

שיחות אינטרנטיות

באינטרנט ישנן מספר דרכים לבצע שיחות בין שני אנשים או יותר. ה־IRC היא אוסף של קבוצות שיחה, הנקראות חדרים, בהן מתקיימות שיחות בנושאי עניין שונים, כאשר לכל חדר מוקצה נושא או תחום עניין מסוים (לדוגמה: חדר בענייני מחשבים, חדר לבני 30 פלוס וכו') והמשתתפים בשיחה יכולים להקליד את דבריהם ולראות את הדברים שהוקלדו על ידי שאר חברי החדר. דרך אחרת לשיחות אינטרנטיות היא מסרים מידיים (IM) – אלו הם שירותים המאפשרים לכל משתמש ליצור רשימה של חברים, ולראות בכל רגע נתון את מידת זמינותו של כל חבר וחבר (לדוגמה: לא מחובר, זמין, זמין אבל עסוק, ועוד). שירות המאפשר למשתמש להקליד ולשלוח הודעות אל משתמש אחר, ולמעשה לנהל שיחה בין המשתמשים. ישנן כמה רשתות ותוכנות של מסרים מידיים, כדוגמת MSN Messenger ו־ICQ, ועם הזמן התווספו למערכות המסרים המידיים גם יכולות השיחה הקולית ושיחת הווידאו באמצעות מצלמת רשת.

פורומים

באינטרנט ניתן להשאיר הודעות בנושאים שונים, ולהמתין לתשובה להודעה, שלא בצורה של שיחה, אלא בצורה של פורום כתוב. הפורומים מחולקים לנושאים ותחומי עניין שונים, והם נמצאים באתרי אינטרנט (שהגישה אליהם באמצעות דפדפן רגיל), או בשרתים של קבוצות דיון (שהגישה אליהם באמצעות תוכנה ייעודית).הנושאים מגוונים בכל נושא העולה על הדעת, וקיימים אלפי נושאי קבוצות דיון. הקטגוריות שלהן מאורגנות לפי מבנה היררכי לוגי. ההיררכיה נעה מכללי לספציפי. שם של קבוצת הדיון מורכב מנושאים היררכיים ותת־נושאים המופרדים באמצעות נקודות. בנוסף, חברות וארגונים אחרים מפעילים שרתי קבוצות דיון בהם מתנהלים דיונים בנושאים הקשורים לארגון. שרתים אחרים (למשל, של ספק שירותי אינטרנט) יכולים להחזיק עותקים של קבוצות דיון אלה, ולשלוח אליהן תגובות שהתקבלו ממשתמשים מקומיים. קהילה וירטואלית מהווה הרחבה של מושג הפורום, ובה יש בנוסף גם יכולות שיתוף קבצים (בעזרת שרת מרכזי) יכולות צ'אט, חדשות וכו'.

מולטימדיה באינטרנט

העברת צליל ווידאו אפשרית אף היא על גבי האינטרנט. טלפוניית IP מאפשרת לקיים שיחות טלפוניה באמצעות האינטרנט. השיחות יכולות להתבצע בין תוכנות מחשב, בין מכשירי טלפון אשר מחוברים לאינטרנט בחיבור מיוחד, או בשעטנז של תוכנות ומכשירים שונים. אחת התוכנות הבולטות בשוק זה היא Skype, אולם תוכנות מסרים מידיים רבות כוללות אפשרות תקשורת זו. במרבית התוכנות שתומכות בטכנולוגיה זו ניתן לבצע שיחות יוצאות למספרים רגילים (בתשלום) ולקבל שיחות ממכשירי טלפון רגילים. טכנולוגיות של הזרמת מדיה מאפשרות להעביר גם שידורי רדיו באינטרנט ושידורי טלוויזיה באינטרנט, בין השאר באמצעות IPTV.

 

מצלמות אבטחה / אזעקות ואינטרקום

 מערכות אבטחה המשלבות בתוכן הרתעה , צפייה התראה  בזמן אמת בפני המשתמש הפכו להיות מערכות הכרחיות בכל אתר .

הצבת מצלמות, מערכת אזעקה ואינטרקום בכל אתר נועדה לאפשר לדיירים לגור בתוכו בתחושת ביטחון מלאה, ומאידך כשאנו מחוץ לבית או למשרד  מערכות של בית חכם מסייעות בשליטה מרחוק במצלמות אבטחה  ובמערכת האזעקה ומאפשרות צפייה, הקלטה, כיבוי, הדלקה ,וכל פעולה אחרת – לבחירתם של הדיירים, לטובת שמירה על בטחונם והשקט הנפשי בידיעה של זמן אמת מה מתרחש .

שוק מצלמות האבטחה הוא אמנם עצום וכולל מצלמות מסוגים, צורות ואיכויות שונות ולמרות זאת, המלצתנו לבחור במצלמות אבטחה קווית. אמינות המצלמות האלחוטיות טרם הוכחה, שכן מדובר בטכנולוגיה חדשה המופעלת בחיבור WIFI ועלולה להיות מופרעת מכל שיבוש בקליטת האינטרנט. מעבר לכך, איכות התמונה ממצלמה אלחוטית נמוכה יותר מזו הקווית.

גם בתוך התחום של מצלמות אבטחה קוויות, קיימות מצלמות אבטחה לשימוש פנים ומצלמות חיצוניות. 

 

כל מערכת אבטחה כוללת למעשה 2 מרכיבים: 

 

 • מצלמות פנימיות ו \ או חיצוניות שמתחברות למקליט 
 • מכשירי הקלטה , מוצרים אלו הינם לב המערכת ומאפשרים חיבור של כלל המצלמות והאודיו ( במידה וקיימת האפשרות ) כדי לאפשר צפייה מרחוק , ושמירת המידע המתקבל מכל הציוד המחובר אליו לצפייה בזמן מאוחר יותר . 

 

מצלמות האבטחה הקוויות מתחלקות ל – 3 סוגי מצלמות: מצלמות אנלוגיות, אנלוגיות באיכות HD ודיגיטליות (IP).

במערכת אבטחה אנלוגית, מחוברת כל מצלמה אנלוגית באופן נפרד, באמצעות כבל, למכשיר הקלטה ייעודי (DVR), אשר מאחסן את נתוני ההקלטה. מצלמה אנלוגית HD מחוברת למעשה באותו הכבל, בתוספת מצלמה המאפשרת לקבל תמונה באיכות גבוהה יותר (HD).

הפיתוח האחרון של מצלמות האבטחה הוא מצלמות דיגיטליות (IP).

מערכת אבטחה דיגיטלית מחוברת באמצעות כבל רשת בין המצלמות למכשיר ההקלטה (NVR). בניגוד לאותות האנלוגיים, המערכת הדיגיטלית משדרת נתונים ולכן מאפשרת לקבל תמונה איכותית. מצלמת אנלוג HD מספקת איכות תמונה טובה במחיר סביר, מצלמות IP איכותיות יעניקו לכם תמונה ברורה יותר.

 

מצלמת IP, הינה מצלמת אבטחה אשר מתחברת לרשת מקומית או אל רשת האינטרנט באמצעות נתב או חייגן מובנה במצלמה. בניגוד למצלמת רשת, מצלמת IP לא חייבת חיבור ישיר למכשיר הקלטה  כדי לעבוד. 

היתרונות של התקנת מערכת אבטחה מבוססת מצלמת IP

 

 • גמישות – תמיד ניתן להוסיף מצלמה נוספת, בחיבור פשוט יחסית למערך מצלמות IP הקיים. בניגוד להתקנת מערכת האבטחה הממוחשבת – אנלוגית, אשר בה כמות מצלמות האבטחה מוגבלת והיא תלויה במכשיר ההקלטה שמותקן באתר. וכן, בניגוד למערכת DVR STANDALONE, אשר בה כמות מצלמות האבטחה תלויה במספר מצלמות האבטחה בהן המכשיר תומך.
   
 • בקרה ושליטה מרובת אתרים- מצלמת IP מספקת פתרון שליטה לחברות מרובות אתרים כלומר, באמצעות התוכנה ניתן לנהל מספר רב של אתרים ממקום אחד, כולל שמירת ההקלטות באתר אחד מרוחק, כולל: צפייה בזמן אמיתי, שחזור  וצפייה בהקלטות זמן רב לאחור ( דורש שטח אחסון בהתאם ) , תפעול מספר מצלמות מצטודדות. לדוגמא: רשת חנויות טכנולוגיה עולמית, אשר יש ברשותה מאות חנויות פזורות ברחבי העולם, וכאשר יש לה אתר ניהול אחד או יותר, תתקין מצלמות IP בכל אחת מחנויות הרשת ותוכל לשלוט ולפקח אחר המתרחש בכל סניפי הרשת.
   
 • שליטה מרחוק- אפשרות צפייה בזמן אמת או בהקלטות באמצעות רשת האינטרנט מכל מקום.
   
 • אבטחה- רמת האבטחה הגבוהה שמאפשרת  מערכת ה-IP  מאפשרת באמצעות סיסמא ושם משתמש  מתקדמים ניסיונות כניסה של האקרים, גורמים זדוניים למיניהם וכד'.
   
 • רזולוציה- הרזולוציה של מצלמת IP היא מאוד גבוהה  ( אפשרות לראות פרטים  ממרחק רב יחסית ) ולכן,קיימת היכולת להתקין מצלמות מרוחקות או גבוהות ועדיין לצפות בפרטים בפירוט רב מבלי יכולת לפגוע בהם.
   
 • מערכת של מצלמות IP עובדת עצמאית ללא צורך בהתקנה של מחשב בשטח בו מותקנות המצלמות דבר החוסך בעלויות מערכת האבטחה וכמו כן, מספק פתרון לבעיית חוסר מקום. וזאת בניגוד, למערכת אבטחה ממוחשבת אשר חייבת מחשב בכל אתר שבו מותקנות מצלמות האבטחה.
   
 • איחסון מרוחק- במצלמת IP מותקנת תוכנה והינן מחוברות למכשיר NVR  וניתן להגדיר שההקלטה נשמרת במקום מרוחק מהמקום בו מותקנות המצלמות. ולכן, בזכות יכולת העברת המידע על גבי רשת האינטרנט ,ההקלטות אינן נשמרות על גבי הכונן הקשיח המותקן במחשב או במערכת הקלטה הקיימת באתר ולכן, במקרה של שריפה ופריצה ההקלטות לא נפגעות וניתן לצפות בהן גם לאחר נזק שנגרם באתר.
 • בשונה, ממערכת האבטחה המבוססת מחשב  או מכשיר הקלטה השומרת את הקלטותיה על הכונן הקשיח.
   
 • מצלמות הרשת משתמשות בשיטת הצילום הדיגיטאלי כלומר, המידע נקלט בצורה דיגיטאלית ונשמר ללא שום התערבות בדרך. בניגוד, לצילום בעזרת מצלמות האבטחה האנלוגיות המעבירות את המידע לכרטיס DVR המותקן במחשב ומתרגם את המידע למידע דיגיטאלי על מנת, שיהיה אפשר לשמור אותו על הכונן הקשיח.
   
 • טכנולוגיה- בניגוד למצלמות האבטחה האנלוגיות  מצלמות IP הן מצלמות חכמות יותר ותכונותיהן המתקדמות (כמו: אפשרות הקלטה לפי גילוי תנועה, אפשרות חיפוש לפי קטגוריות למשל: ערוץ, תאריך, שעה ו\או אירוע, התרעה באמצעות דואר אלקטרוני למשל: המערכת מתריעה במקרה של שריפה, מפה אלקטרונית המציגה את מיקומי מצלמות ה-IP וכד') אינן דורשות תלות בתוכנה המותקנת על גבי המחשב.
   
 • חיווט- מצלמות IP דורשות חיווט המקשר בין המצלמה אל נקודת רשת (שים לב: אם מדובר במצלמות IP אלחוטיות הן דורשות רק חיבור אל נקודת החשמל). בניגוד, למערכת האבטחה האנלוגית הדורשת חיווט המקשר ישירות מכל מצלמה אל יחידת ההקלטה הקיימת באתר.

 

 

 

 • (POE (Power over Ethernet – בשוק קיימות מצלמות IP עם POE דבר המאפשר למערכת האבטחה להמשיך ולפעול גם במקרה של נפילת מתח בעזרת מכשיר האל פסק וכמו כן מאפשר התקנה קלה יותר ע"י שימוש בכבל אחד וזאת בניגוד, למצלמות האבטחה האנלוגיות, בהן נדרש חיבור מתח בנפרד לכל מצלמה.
 • במצלמות הרשת אין קווי מתח נפרדים.

 

 

אודיו וידאו

מערכות אודיו וידאו נמצאות היום בכל בית ברמות שונות. 

המערכות המתוכננות ומותקנות על "אורן טכנולוגיות " משלבות פתרונות צפייה ושמע, הכוללים בתוכם מגוון שלם של אלמנטים לקבלת חוויה של שמע וראייה : 

 

# מסכים במגוון גדלים , התקנת מסכים בפריט ריהוט נסתר , ועוד .

 

# רמקולים בהתאמה אישית לכל אתר ולכל לקוח כדי לקבל את רמת השמע האיכותית ביותר בהתאם לאתר בו מותקנת המערכת .

 

# רסיברים של מגוון חברות איכותיות , Yamaha ,Denon ,Integra ,Rotel ועוד ..

   הרסיבר הינו לב וחשובה מאוד ההקפדה וההתאמה לצרכי הלקוח .

   לכל רסיבר מאפיינים שונים ויכולת חיבור של מגוון מוצרים הן חוטית והן אלחוטית   ושליטה על מגוון אזורים בו המערכת מותקנת ובהתאם לכך יש לרכוש את הרסיבר הנכון והמתאים לצרכי הלקוח וקבלת מוצר מתקדם טכנולוגית .

 

 # סטרימרים , תפקידם להעביר את המידע שאנו רוצים לראות או לשמוע ברשת ברשת המקומית במספר מקומות ללא שיהוי .  

 

# אביזרים , לכל מערכת אודיו – וידאו נדרשים אביזרים וציוד שונה כגון : 

   כבילה איכותית בין כל הרמקולים לבין הרסיבר , חיבור כלל המוצרים במערכת 

   וכדי להבטיח איכות והנאה אנו ב  " אורן טכנולוגיות "  משתמשים בציוד האיכותי 

   ביותר הקיים,כולל שמוש במתאמים מחברים וכבלים סיב אופטיים . 

 

# שליטה , לכל לקוח רצונות משלו ואולם לכולנו נוח לשלוט באביזר אחד על כלל הפעולות ממגוון מקומות באתר ולכן אנו מציעים יכולות שליטה ותפעול ממגוון מכשירים אלחוטיים , מכשיר סלולרי , טאבלט ועוד . 

 

 המערכות מותאמות באופן פרטני לצרכי המשתמש, לחללים השונים בבית ולעיצוב הפנים. אנו יוצרים עבור כל משתמש את השילוב המתאים ביותר עבורו בין טכנולוגיה מתקדמת נוחות וקלות שימוש ובהתאמה לעיצוב הכללי.

לרשותכם צוות ייעוץ והתקנה מיומן ומקצועי המשתמש בציוד החדשני ביותר.

 

השתדרגו עוד היום לבית חכם
לקבלת הצעת מחיר