תיקון מחשבים נייחים: תיקון מחשבי PC תיקון מחשבים שולחניים

המעבדה נותנת שירות לכלל סוגי המחשבים הניידים והנייחים  הן למגזר הפרטי, כולל שירות בבית הלקוח והן למגזר העסקי באתר הלקוח. 

לקוחות "אורן טכנולוגיות " נהנים משירות מקצועי המבוסס על ידע רב שנים ולימוד והטמעה של טכנולוגיות תוכנה וחומרה המתחדשים לעיתים קרובות באמצעות קורסים ולימוד עצמאי וניסיון יומיומי במפגש מול מגוון לקוחות וסוגי מערכות טכנולוגיות. 

לקוחותינו נהנים משירות וסיוע ומתן פתרון מקצועי ברמה הגבוהה ביותר כולל איתור התקלה ומתן הצעות לפתרון לאישור הלקוח . 

בתחום תיקון מחשבים נייחים
ביכולתנו לפתור את כלל הבעיות בכל סוגי המחשבים כולל מחשבים בעלי טכנולוגיה ישנה והשגת חלקים אשר בדרך כלל אינם בנמצא.  סוג פתרון זה ניתן בעיקר למערכות של מחשבים תעשייתיים , מחשבים מוקשחים ומחשבים אשר עדיין נדרשים ללקוח לשם המשך פעילות של מערכות טכנולוגיה רבות שנים.

כמו כן אנו מספקים יכולת רכישה דרכנו לציוד חומרה אשר אינו זמין וזאת על ידי קשר עם ספקי חומרה בחו"ל כדי לאפשר את המשך שימוש בציוד הקיים על פי דרישת הלקוח. 

מעת קבלת המחשב לבדיקה, המחשב עובר סדרת בדיקות על מנת לפענח את מקור התקלה.  באיתורה מוגשת ללקוח  הצעת מחיר  ורק לאחר קבלת החלטות משותפות  ניגש הצוות המקצועי והמהימן לתקן את התקלה.התיקון הינו עד לרמת רכיב .

החלפת לוח אם,החלפת ספק,החלפת/הרחבת זיכרון,החלפת כונן -דיסק קשיח, החלפת מארז מחשב,העברת מידע בין מחשבים ,התקנת תוכנות ייעודיות ואנטי וירוס הגדרת מחשב ברשת חוטית/אלחוטית

אנו מבינים את חשיבות המחשב עבור הלקוח ופועלים למתן הצעת מחיר ומתן פתרון להחזרת המחשב ללקוח בו ביום- כדי למזער   את נזקי הלקוח.

תיקון מחשבי CNC/ מחשבים תעשייתיים 
במעבדת המחשבים אורן -טכנולוגיות ברעננה ניתן שרות ייחודי  לתקלות טכניות במחשב CNC/ ומחשבים תעשייתיים . התיקון הינו ברמת  רכיב וברמת תקלה על לוח האם במחשב .

מאחר והנהלת אורן טכנולוגיות מודעות לחשיבות המחשב במערך פעילות העסק, למעבדה היכולת והגמישות לתת מענה בזמינות מיידית ובכך לסייע להשיב לתפעול בזמן הקצר ביותר האפשרי  את מערך הפעילות של העסק .

אורן -טכנולוגיות הינה בין המעבדות הבודדות בארץ להן הידע  המקצועי והנסיון  לטפל ברמת רכיב במחשב CNC  והקשרים עם חברות בחו"ל להזמנת   חלקים ייחודים למחשב CNC.

זמינות המרבית של מתן שירות ללקוח פריסת שעות נרחבת במתן השרות ימים א-ה 9:00-21:00 יום ו 9:00-13:00 החניה הצמודה למעבדה-חינם.

תיקון מחשבים נייחים

תיקון מחשבים ניידים

תיקון מחשבי Mac / Apple

אביזרים נלווים

פגישת יעוץ אישית
המחשב התקלקל ואתם זקוקים לשירות תיקון מחשבים נייחים?
נשמח לתאם עמך פגישה אישית על כוס קפה ולקבל עמך את ההחלטות הנכונות עבורך.